Welkom op de team pagina van Vrouwen Senioren 1

Spelers

Naam Speler NBB Nummer Email adres Rugnummer
Dorlin van den Bergh  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Dorlin van den Bergh in mijn agenda  
Milou van Rooijen  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Milou van Rooijen in mijn agenda 119000262   
Lisa Huijsmans  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Lisa Huijsmans in mijn agenda 111501000   
Lieke De Mol  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Lieke De Mol in mijn agenda 119000251   
Lieneke Peeters  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Lieneke Peeters in mijn agenda 111500742   
Nina Verstegen  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Nina Verstegen in mijn agenda 119000232   
Laura Pennings  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Laura Pennings in mijn agenda 119000175   
Lotte Broeren  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Lotte Broeren in mijn agenda 119000160   
Scarlett Cuperus  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Scarlett Cuperus in mijn agenda 111501457    11 
Wendy Heesakkers  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Wendy Heesakkers in mijn agenda 119000192    16 
Emma van de Wal  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Emma van de Wal in mijn agenda 119000205    17 
Lieke van der Voort  Zet zaaltaken en wedstrijden voor Lieke van der Voort in mijn agenda 119000222    18 

Team foto's

Wedstrijdverslagen

(laatste 4)

Wedstrijden Download Schema voor Vrouwen Senioren 1 (Excel) Zet wedstrijden voor Vrouwen Senioren 1 in mijn agenda

(dit seizoen)
Datum - Tijd Tegenstander Sporthal Plaats Uitslag
15-09-2019   13:00 BV Rooi VSE 1 De Kienehoef SINT-OEDENRODE Routebeschrijving
22-09-2019   13:00 Achilles '71 VSE 2 De Hongerman NUENEN Routebeschrijving
29-09-2019   10:00 Vido VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
06-10-2019   10:00 BV Rooi VSE 1 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
13-10-2019   14:00 Oirschot VSE 3 sportcentrum De Kemmer OIRSCHOT Routebeschrijving
20-10-2019   10:00 Achilles '71 VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
27-10-2019   10:00 Oirschot VSE 3 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
03-11-2019   11:45 Oirschot VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
09-11-2019   16:30 BC Bladel VSE 2 Sporthal X-Sport BLADEL Routebeschrijving
17-11-2019   11:45 OBC VSE 1 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
23-11-2019   15:45 Oirschot VSE 2 sportcentrum De Kemmer OIRSCHOT Routebeschrijving
08-12-2019   10:00 OBC VSE 1 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
19-01-2020   10:00 Achilles '71 VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
26-01-2020   10:15 Vido VSE 2 Den Ekkerman VELDHOVEN Routebeschrijving
02-02-2020   13:00 BV Rooi VSE 1 De Kienehoef SINT-OEDENRODE Routebeschrijving
09-02-2020   10:00 Oirschot VSE 3 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
16-02-2020   10:30 Oirschot VSE 2 sportcentrum De Kemmer OIRSCHOT Routebeschrijving
08-03-2020   11:45 BC Bladel VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving
14-03-2020   13:30 OBC VSE 1     Routebeschrijving
29-03-2020   15:45 Vido VSE 2 Den Ekkerman VELDHOVEN Routebeschrijving
05-04-2020   10:00 BC Bladel VSE 2 De Zaert HEESWIJK-DINTHER Routebeschrijving

Onze sponsoren